Podzimní Berounka

24.09.2021 16:00
Ahoj kamarádi Berounky.
 
Zveme Vás na podzimní Berounku, která se bude konat v termínu 24-26.9.2021. Sraz vodáků bude v 16 hod. na oddílové loděnici. Naložíme lodě a v 16,30 hod. budeme odjíždět směr Liblín, kde přespíme na Kobylce. Odtud ráno vyplujeme a klidným tempem dorazíme odpoledne k Mlokovi, kde přespíme. Je to cca 15 kilometrů, takže pohoda. V neděli nás čeká 9 km do Zvíkovce, kde nás opět naloží autobus a odveze domů. Návrat očekáváme kolem 16 hodiny opět na loděnici.
 
 

Autobus s námi nebude celou akci, ale pouze nás doveze na Kobylku a v neděli nás vyzvedne ve Zvíkovci. Všechno si tak povezeme na lodích.
Cena akce, ve které je doprava a ubytování v kempech je 400 Kč (splatná při odjezdu) a pro členy TOM Bobr je akce dotována a díky tomu vás bude stát jen 100,-.


Zájemci o tento nevšední zážitek se prosím hlaste Custerovi na mail ds.custer@seznam.cz nebo na tel. 605475267. Vzhledem k tomu, že v minulých letech byla kapacita autobusu naplněna až po okraj, doporučuji se přihlásit co nejdříve.
Členové oddílu mají přednost při přihlašování do 14.9. Potom nabídneme volná místa ostatním.
 
 
Hudební nástroje s sebou.
 
 

Doplňkové info pro Bobry:


S sebou: stan (domluvte se, kdo ho vezme a kdo s kým bude spát), spacák, karimatka, oblečení na vodu, oblečení na souš, boty na vodu a na souš, oblečení na převlečení pro případ lodní katastrofy, čepice, baterka, kapesné, jídlo na celou dobu, pití, něco v čem budete vařit a na čem budete vařit (nejlepší domluvit skupiny, které budou vařit dohromady), nepromokavé zavazadlo, do kterého všechno zabalíte (plastová banda, barel, lodní pytel atd.).
 
 
 

Těšíme se na Vás
Custer & Bobři