Cesta za tajemným skřítkem Berounska

12.01.2021 18:00

Ahoj Bobři.

Doba je zlá a neumožňuje nám se scházet na pravidelných schůzkách. To neznamená, že činnost oddílu úplně zkončila. Sami jste již poznali, že máme snahu vás i nadále nějak zaměstnávat. Ať už kvízem pro pobavení nebo společnými výlety s vašimi rodiči do přírody za krásami  naší vlasti.

Doneslo se nám z dobře informovaných zdrojů, že v Berouně a jeho blízkém okolí se vyskytuje tajuplný skřítek. Skřítek je to neposedný, hravý a tájnůstkářstký. Čas od času dá o sobě vědět, kde se nachází, ale odhalit se nedá jen tak snadno. Bude se skrývat, bude si s vámi hrát, bude vás zkoušet.

Každý čtvrtek dostanete zprávu, kde byl naposledy zpatřen a pár informací, které vám jej pomohou najít. Neklesejte na duchu, když to nebude hned na poprvé a vyčkejte na další nové zprávy.

Tak co jdete do toho? Máte chuť na malé dobrodružství a hledání toho vzácného skřítka? K tomu získáte nějaké body do bodování pro sebe i svou skupinu a třeba i něco dobrého na zub.

Na výpravy za skřítkem si nezapoňte vzít povinnou výbavu na schůzku, pevné boty a vhodné oblečení do přírody. Do batůžku si taky přibalte svačinu a teplý čaj.

Budeteli mít chuť, pořizujte z vašich výprav za skřítkem foto, o které se můžete podělit s ostatními. Pozor však na to co ukazujete, aby jste neprozradili ostatním něco co nechcete, třeba by jim to usnadnilo hledání.

Přejeme vám mnoho zdaru.